PR i media

30 grudzień 2018

Michał Mieszko Gogol: pod trzepakiem byłem Stoiczkowem

– Po upadku na rowerze do dziś nie mogę do końca wyprostować prawej ręki. Koledzy śmiali się, że jak skakałem do bloku, to nie byłem w stanie „dołożyć” tej kontuzjowanej i miałem dziurę. Idealna przestrzeń, przez którą przechodziła piłka.

22 grudzień 2018

DOM JEST TAM, GDZIE BLISCY, CZYLI ŚWIĘTA PIOTRA GRUSZKI

Były siatkarz raz w życiu skazał się na samotne Boże Narodzenie. To było trudne doświadczenie.

19 grudzień 2018

Tydzień z ZAKSĄ: Olek Śliwka o nowym domu

Przyjmujący ZAKSY i reprezentacji Polski opowiada o zdobyciu mistrzostwa świata, mówi też o tym, co ten tytuł znaczy dla niego osobiście. Opowiada też o swoim starcie w Kędzierzynie-Koźlu. To jeden z cyklu naszych wspólnych materiałów w ramach „Tygodnia z ZAKSĄ”. Śledźcie nasze nagrania tu oraz na naszym kanale YouTube. Mamy nadzieję, że ten Tydzień wprowadzi Was w prawdziwie świąteczny nastrój!

18 grudzień 2018

Michał Mieszko Gogol: Lubię iść pod prąd

We wtorek odbyła się specjalna konferencja prasowa, na której oficjalnie został zaprezentowany mediom nowy trener akademików – Michał Mieszko Gogol.

13 grudzień 2018

Gruszka: Wybieram się do Jastrzębia!

Po tym, jak trener Ferdinando De Giorgi zwrócił się do władz Jastrzębskiego Węgla z prośbą o rozwiązanie kontraktu, w mediach pojawiły się spekulacje, kto zostanie jego następcą. – Jadę do Jastrzębia – 22 grudnia na mecz.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie jmmarketing.pl. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WIĘCEJ INFORMACJI

OK, ROZUMIEM