PR i media

24 listopad 2018

Paweł Woicki: każdy lubi grać na Podpromiu

PAWEŁ WOICKI (rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn): Chyba każdy lubi Podpromie, bo nawet jak ta publiczność jest przeciwko, to się fajnie gra. To jest hala wyjątkowa w PlusLidze i od lat jest najprzyjemniejszym obiektem do grania, gdzie zawsze są najfajniejsze widowiska, choć może ten mecz piątkowy porywający nie był, ale każdy tu lubi grać.

22 listopad 2018

Bartosz Kwolek: najważniejsze, że wygraliśmy za trzy punkty

ONICO Warszawa pokonała Cuprum Lubin 3:1 w meczu, który rozgrywany jest awansem w ramach 14. kolejki PlusLigi. MVP spotkania został wybrany Bartosz Kwolek. - Najważniejsze jednak, że wygraliśmy za trzy punkty, bo teraz każdy punkt jest na wagę złota. Statuetka MVP to miły dodatek do ważnego zwycięstwa, ale priorytetem są przede wszystkim kolejne wygrane - powiedział przyjmujący stołecznej drużyny.

8 listopad 2018

ANASTASI: PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO POLSKI. MACIE ŚWIETNYCH SIATKARZY POZA CZTERNASTKĄ Z MŚ [WYWIAD]

W jednym z ostatnich spotkań włoski trener Trefla Gdańsk Andrea Anastasi krzyczał do sędziego, że jest kłamcą. A gdy jego mentor po pokonaniu Polski pokazywał gest Kozakiewicza, nie mógł przestać się śmiać.

8 listopad 2018

Paweł Zatorski: gramy stabilnie

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jako jedyna drużyna PlusLigi nie przegrała jeszcze żadnego meczu. - Cieszę się, że gramy stabilnie. Na boisku gra się bardzo przyjemnie, a wyniki na razie są dobre - powiedział Paweł Zatorski, MVP środowego spotkania.

6 listopad 2018

Bartłomiej Lemański: Uczymy się nowego stylu gry

Minął tydzień od kiedy w Asseco Resovii zatrzęsła się ziemia i zrezygnowano z usług Andrzeja Kowala na rzecz Gheorghe Cretu. - Trenujemy z nowym szkoleniowcem dopiero kilka dni i teraz uczymy się nowego stylu gry - mówił Bartłomiej Lemański.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie jmmarketing.pl. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WIĘCEJ INFORMACJI

OK, ROZUMIEM