PR i media

4 listopad 2018

Kapitan AZS o pucharach:,,W końcu zagramy z kimś z innej bajki"

AZS Olsztyn, sport Olsztyn, siatkówka OlsztynWe wtorek Indykpol AZS Olsztyn po dziesięciu latach przerwy wróci do europejskich pucharów. Przed pierwszym meczem 1/32 Pucharu CEV z fińskim Hurrikaani Loimaa kapitan akademików Paweł Woicki opowiada o specyfice gry w Europie.

23 październik 2018

PIOTR GRUSZKA: CHŁOPAKI WYKONALI DUŻO DOBREJ ROBOTY

Asseco Resovia Rzeszów poniosła kolejną porażkę w tym sezonie. Tym razem katem dla podopiecznych Andrzeja Kowala był GKS Katowice, który nie dał rzeszowianom większych szans i po bardzo dobrym spotkaniu ze swojej strony zainkasował na Podpromiu komplet punktów w trzysetowym starciu.

22 październik 2018

PAWEŁ WOICKI: NASTAWIAŁEM SIĘ NA TIE-BREAKA

– Nie spodziewałem się, że z będzinianami wygramy 3:0. Nastawiałem się na tie-breaka, bo MKS naprawdę w poprzednich spotkaniach grał bardzo dobrze – powiedział po wygranej z będzinianami Paweł Woicki, rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn.

15 październik 2018

Przygaszony Kurek, MVP Śliwka! Mistrzowie świata rozpoczęli zmagania w PlusLidze

Dwa tygodnie po wywalczeniu mistrzostwa świata, dwunastu z czternastu siatkarzy złotej drużyny rozpoczęło zmagania w nowym sezonie ekstraklasy. Jak triumfatorzy siatkarskiego mundialu zaprezentowali się w 1. kolejce PlusLigi?

14 październik 2018

DIAGNOZA I ROZPACZ. PAWEŁ ZATORSKI USŁYSZAŁ, ŻE NIE BĘDZIE MÓGŁ UPRAWIAĆ SPORTU, A DZIŚ JEST MISTRZEM ŚWIATA

Mistrz świata i jedna z gwiazd PlusLigi. 17 lat temu Paweł Zatorski usłyszał od lekarza, że nie będzie mógł uprawiać sportu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie jmmarketing.pl. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WIĘCEJ INFORMACJI

OK, ROZUMIEM