PR i media

8 październik 2018

Kwolek: Panie mistrzu świata, czy siatkarze nienawidzą piłkarzy?

"Prawda Futbolu" i Roman Kołtoń tym razem o magii futbolu i siatkówki! Z mistrzem świata Anno Domini 2018, Bartoszem Kwolkiem

5 październik 2018

MŚ siatkarzy: Aleksander Śliwka nie zamierza spoczywać na laurach. "Trzeba iść do przodu i rozwijać się"

Polscy siatkarze, którzy w niedzielę w Turynie obronili tytuł mistrzów świata, wrócili do swoich rodzin i szykują się do sezonu ligowego. Po turnieju z Aleksandrem Śliwką rozmawiał Robert Skrzyński.

4 październik 2018

Olek Śliwka. Złoty siatkarz uratował dzieci przed klasówką ;)

Aleksander Śliwka to jeden z naszych siatkarzy, którzy z tegorocznych Mistrzostw Świata wrócili ze złotym medalem. Reporter Dzień Dobry TVN spotkał się z nim i jego rodzicami w Jaworze.

3 październik 2018

Kwolek marzy o... spotkaniu z Peszko. "Tylko do południa!"

Zanim świeżo upieczony mistrz świata Bartosz Kwolek rozpoczął swoją karierę siatkarską, był zafascynowany piłką nożną. W studiu Ligi Mistrzów opowiedział dlaczego zdecydował się na siatkówkę. Zdradził też, o czym marzył w dzieciństwie.

3 październik 2018

Jerzy Dudek: Golf – miłość z przypadku

Siedem lat temu, gdy wrócił z Realu Madryt do Polski, zadebiutował w golfowych turniejach i od tej pory stał się jednym z głównych promotorów golfa w Polsce. Dziś Jerzy Dudek, na stałe związany z Krakowem i z tamtejszym klubem golfowym, weryfikuje, czy ta promocja przynosi efekty, podkreślając, że ten sport ma wiele zalet, jednak bezlitośnie pochłania kolejne ofiary…

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie jmmarketing.pl. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WIĘCEJ INFORMACJI

OK, ROZUMIEM