PR i media

1 październik 2018

PAWEŁ ZATORSKI: NIE MOGŁO BYĆ ZBYT ŁATWO

– Mecz z Argentyną dał nam kopa, a porażka w nim wytworzyła w nas bardzo dużą sportową złość, której nie czułem nigdy wcześniej. Gdybyśmy odpadli z turnieju przez to spotkanie, to byłbym załamany. Myślę, że to był moment, w którym ta drużyna narodziła się na nowo.

20 wrzesień 2018

Śliwka w "Prawdzie Siatki"

Wybrałem Zaksę, bo Gardini mnie odbudował. Sezon na ławce w Sovii był stracony.

12 wrzesień 2018

MISTRZOSTWA ŚWIATA PIOTRA GRUSZKI

Nieudany debiut, koszmarny lot, pamiętny turniej w Japonii i wzruszająca chwila na podium, chory system we Włoszech. Przeczytajcie, jak Piotr Gruszka wspomina swoje występy na Mistrzostwach Świata.

7 wrzesień 2018

Andrea Anastasi: moi zawodnicy muszą być jak Artur Szalpuk

W ostatnim sprawdzianie przed najważniejszym turniejem reprezentacyjnym w tym roku, reprezentacja Belgii dwukrotnie uległa podopiecznym Vitala Heynena. – Żałuję pierwszego seta w pierwszym meczu. Mieliśmy tam swoje szanse i gdybyśmy byli w swojej normalnej formie meczowej, prawdopodobnie wygralibyśmy go – przyznał po meczu Andrea Anastasi.

11 lipiec 2018

SEBASTIAN ŚWIDERSKI O KINDER+SPORT: SIATKÓWKA DZIECIĘCA MOCNO SIĘ ROZWINĘŁA

O ewolucji minisiatkówki w Polsce, organizacji i poziomie 24. finału Kinder+Sport mówi jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców, ambasador programu Kinder+Sport - Sebastian Świderski.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie jmmarketing.pl. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WIĘCEJ INFORMACJI

OK, ROZUMIEM