PR i media

9 lipiec 2018

Poznaliśmy zwycięzców mini siatkówki

Blisko 800 młodych sportowców, 192 drużyny, 24 boiska i ponad 1000 rozegranych spotkań – po trzech dniach zmagań poznaliśmy najlepszych młodych siatkarzy i siatkarki, zwycięzców 24. ogólnopolskiego turnieju mini siatkówki Kinder+Sport.

9 lipiec 2018

PIOTR GRUSZKA: KINDER +SPORT TO JEST SPOŁECZNOŚĆ

To jest siła minisiatkówki, każdy gdzieś tam tę siatkówkę uprawia. Ja takiego turnieju jak Kinder nie miałem, był trzepak. Fajnie, że teraz jest to wsparcie, a program jest tak pielęgnowany i cały czas się rozwija – o turnieju Kinder+Sport mówi jeden z jego Ambasadorów, wielokrotny reprezentant Polski – Piotr Gruszka.

7 lipiec 2018

JAKUB MALKE O FENOMENIE MINISIATKÓWKI I FINAŁACH KINDER+SPORT

Trwa 24. finał rozgrywek Kinder+Sport, po raz kolejny najlepsze zespoły z województw spotkały się w Zabrzu. Turnieje minisiatkówki rządzą się swoimi prawami, o samych rozgrywkach i atrakcjach przygotowanych podczas finałów Strefie Siatkówki mówi Jakub Malke – To co jest fajne w minisiatkówce to, że nas nie ogranicza wzrost, widzieliśmy sporo niższych dzieci, bo tutaj zwinność i szybkość też są bardzo ważne.

4 lipiec 2018

Sebastian Świderski: Kinder+Sport to wielkie święto młodzieżowej siatkówki

To jeden z największych turniejów w Europie i na świecie. To właśnie w tych zawodach udział bierze najwięcej młodych zawodniczek i zawodników. To wielkie święto młodzieżowej siatkówki. Ogromne brawa dla organizatorów, za organizację tego przedsięwzięcia i firmy Ferrero, która jest jednym ze sponsorów turnieju - powiedział Sebastian Świderski, Ambasador Kinder+Sport.

3 lipiec 2018

Przyszłość polskiej siatkówki zaprezentuje się w Zabrzu

Już w najbliższy weekend siatkarskich emocji będzie co niemiara! We francuskim Lille reprezentacja siatkarzy toczyć będzie boje o medale w tegorocznej Lidze Narodów, a ponad 1200 km dalej w Zabrzu spotkają się najmłodsi adepci tego ogromnie popularnego sportu, aby rozegrać finałowe mecze ogólnopolskiego turnieju w mini siatkówce Kinder+Sport.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie jmmarketing.pl. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WIĘCEJ INFORMACJI

OK, ROZUMIEM