Management sportowy

OBSŁUGA SPORTOWCÓW

Reprezentujemy interesy sportowców zarządzając ich ścieżką kariery zawodowej na każdym jej etapie oraz budując markę ich wizerunku. Agenci sportowi JM Marketing Group pomagają zawodnikowi znaleźć klub odpowiadający jego umiejętnościom i preferencjom. Negocjują warunki kontraktu z klubem dbając zarówno o kwestie finansowe jak i prawne zapisy, znajdujące się w umowie. Nasi sportowcy biorą udział w kampaniach reklamowych, akcjach społecznych, podpisują kontrakty sponsorskie, są ambasadorami marek, co przynosi im korzyści materialne i wizerunkowe. Po zakończeniu kariery sportowca pomagamy w jego aktywizacji i znalezieniu nowych, równie pasjonujących zajęć.

Wśród klientów JM Marketing Group są gwiazdy europejskiego i światowego formatu tj. Jerzy Dudek, Piotr Gruszka, Andrea Anastasi, Stéphane Antiga, Daniel Castellani, Mateusz Mika, Paweł Zatorski, Sebastian Świderski, Paweł Woicki oraz zawodnicy, których kariera dopiero nabiera tempa.

Szukasz agenta sportowego? Skontaktuj się z nami.

http://www.playinpoland.com.pl

OBSŁUGA KLUBÓW I ORGANIZACJI SPORTOWYCH

Klubom i organizacjom sportowym zapewniamy szeroki wachlarz usług. Nasze wieloletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji projektów sponsorskich i marketingowych pozwala nam na precyzyjną analizę potrzeb i możliwości Klienta. Doradzamy w rozwoju, wspieramy działalność biznesową.

W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • audyty marketingowe i sponsorskie,
  • doradztwo w zakresie działań marketingowych, pozyskiwania sponsorów i partnerów biznesowych,
  • opracowanie i realizacja strategii marketingowych i sponsorskich,
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie sponsorów oraz partnerów biznesowych,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji,
  • przygotowywanie materiałów niezbędnych do pozyskiwania Sponsorów i świadczenia usług,
  • wycena praw i świadczeń sponsorskich,
  • nadzór nad realizacją świadczeń sponsorskich.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie jmmarketing.pl. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WIĘCEJ INFORMACJI

OK, ROZUMIEM