PR i media

29 kwiecień 2018

ŚWIDERSKI: PLAY-OFFY TRWAJĄ ZBYT KRÓTKO. TO PRZECIEŻ SÓL CAŁYCH ROZGRYWEK!

Każdy zespół, który gra przeciwko nam może wygrać, a my musimy zawsze wygrywać i to jest pewien ciężar - powiedział po wygranym spotkaniu z Indykpol AZS Olsztyn (3:2) były reprezentant Polski...

22 kwiecień 2018

Piotr Gruszka: to był niezwykle trudny sezon.

Siatkarze GKS-u Katowice wygraną nad Stocznią Szczecin zakończyli sezon 2017/2018 na 11. pozycji. W meczu w Szczecinie podopieczni Piotra Gruszki wygrali 3:2, a na własnym boisku spotkanie zakończyli już po trzech setach...

19 kwiecień 2018

Trefl Gdańsk zaprasza gdynian na ćwierćfinał PlusLigi!

Zapach świeżo mielonej kawy, siatkarskie akcenty i rozmowy o sporcie – taki klimat zapanował w czwartkowy poranek przy dworcu SKM w Gdyni Głównej. Trefl Gdańsk, który starcie o awans do półfinału PlusLigi rozegra w sobotę o godzinie 20.00 w Gdynia Arenie, rozbudza bowiem w gdynianach siatkarskich kibiców, częstując razem ze swym partnerem – Don Caruso Caffe Italiano – prawdziwą włoską kawą.

13 kwiecień 2018

Andrea Anastasi mówi: brawo, Polska!

Wspólnie z Biurem Programu „Niepodległa” szykujemy serię filmów, w których ludzie polskiej i zagranicznej siatkówki powiedzą, zaśpiewają, pokażą co dla nich osobiście znaczy słowo: „Niepodległość”. Przed nami w PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet czas najważniejszych rozstrzygnięć, ale warto na chwilę przystanąć i posłuchać, jak były selekcjoner mówi: brawo, Polska!

9 kwiecień 2018

Piotr Gruszka: nie tylko chcemy się bronić, ale też zdobywać.

Punkt jest ważny, bo wywalczony po nie najlepszym meczu rozegranym w Rzeszowie, ale wciąż brakuje nam regularności w grze. Dzięki zdobyciu tego jednego punktu mamy spokój i nie musimy martwić się grą w barażach, ale my nie tylko chcemy się bronić przed czymś, ale też coś zdobywać – powiedział po porażce z olsztynianami szkoleniowiec GKS-u Katowice, Piotr Gruszka.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie jmmarketing.pl. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

WIĘCEJ INFORMACJI

OK, ROZUMIEM